English
***Znovu ponúkame predaj bytov*** Od 1. Júna 2017 znovu ponúkame voľné byty na predaj! Neváhajte nás kontaktovať na číslo * 0948 135 577 * - Ing. Katarína Paulínyová. *** Momentálne sú voľné byty C2, C4 *** |
LOKALITA


Polyfunkčný komplex 3*STAR bude postavený v mestskej časti Žilina Bôrik, za obchodným centrom Dubeň, medzi ulicami „Za plavárňou“ a „Cesta k Paľovej búde“.
 
Lokalita má výhodnú polohu medzi obchodným centrom Dubeň a lesoparkom Bôrik. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá Dubeň, Baumax, Lidl, Billa, Kaufland, Nay, pošta, poliklinika, plaváreň, tenisové kurty, viacúčelová športová hala a športový areál Žilinskej univerzity.
 
Dopravné napojenie ponúka viacero možností:
využiť sieť mestskej hromadnej dopravy pri   OC Dubeň, hlavnú komunikáciu cez ulicu Vysokoškolákov alebo Cestu k Paľovej búde.
 
Vďaka svojej polohe je polyfunkčný komplex výborne dostupný z neďalekého centra mesta a pritom ponúka všetky výhody tichej a pokojnej štvrte s nádherným výhľadom na Malú Fatru širokými možnosťami aktívneho odpočinku v priľahlých športovo rekreačných zariadeniach.