English
Byty na predaj od 07.10.2020 : Blok A: Byt č. 4, Blok B: Byty č. 4, 5 a 6. Kontakt: Tibor Moravčík, tel.č.: 0915 717 171, e-mail: tmoravcik@licitor.sk |
POPIS PROJEKTU

Nové a pekné byty v Žiline. Developerská spoločnosť SKY Žilina,s.r.o. vybudovala obytný komplex 3*STAR Bôrik, ktorý  sa nachádza v mestskej časti Žilina Bôrik, 50 m za obchodným centrom Dubeň, medzi ulicami „Za plavárňou“ a „Cesta k Paľovej búde“. Lokalita má výhodnú polohu medzi obchodným centrom Dubeň a lesoparkom Bôrik. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá Dubeň, Baumax, Lidl, Billa, Kaufland, Nay, pošta, poliklinika, plaváreň, tenisové kurty, viacúčelová športová hala a športový areál Žilinskej univerzity. Dopravné napojenie ponúka viacero možností: využiť sieť mestskej hromadnej dopravy pri   OC Dubeň, hlavnú komunikáciu cez ulicu Vysokoškolákov alebo Cestu k Paľovej búde. Vďaka svojej polohe je obytný komplex výborne dostupný z neďalekého centra mesta a pritom ponúka všetky výhody tichej a pokojnej štvrte s výhľadom na Malú Fatru širokými možnosťami aktívneho odpočinku v priľahlých športovo rekreačných zariadeniach a lesoparku.

Komplex pozostáva z 3 objektov A, B, C:
• Objekt A - 6 nadzemných podlaží a 40 bytov (1 až 4 - izbových) a 38 park. miest,
• Objekt B - 7 nadzemných podlaží a 36 bytov (2 až 4 - izbových) a 22 park. miest,
• Objekt C - 8 nadzemných podlaží a 32 bytov (2 až 4 - izbových) a 23 park. miest

Areál obytného komplexu ponúka ešte ďalších 38 vonkajších parkovacích miest. Byty sú realizované v strednom a vyššom štandarde (najvyššie 2 poschodia) vybavenosti s veľkými balkónmi. V suterénnych častiach sa nachádzajú pivničné priestory a parkovacie miesta. Pred objektom C developer v druhej etape vybuduje obchodno-administratívne centrum (objekt D).

Výstavbu realizovala spoločnosť SkyBau, s.r.o. v období 11/2007 do 05/2009 a súčasný stav je zrejmý zo sekcie fotogaléria (vľavo). Predajca a developer spoločnosť SKY Žilina, tvorí spoľahlivého partnera pre Vás, klientov a pre banky  aj v terajšom období hospodárskej a finančnej krízy.

Komplex bol skolaudovaný v Júli 2009, 80% bytov je už predaných a ostatné sú pripravené na užívanie. Majitelia bytov aj noví záujemcovia vyzdvihujú lokalitu, tiché okolie, blízkosť lesoparku a kvalitu prác a materiálov.

Neváhajte a vyberte si bývanie, ktoré splní Vaše predstavy. Bližšie informácie nájdete na našej web stránke v sekciach "Ponuka bytov" a "Prehľad predaja bytov!, kde môžete urobiť predbežnú rezerváciu, prípadne ju pošlite mailom na: office@skyzilina.sk alebo kontaktujte našich predajcov (viď sekcia "Kontakty").

Na byt v našom projekte môžete získať hypotekárny úver až do výšky 100% ceny bytu.

Financujúcou bankou bytového komplexu 3*STAR Bôrik bola VÚB banka, a.s. a ceý investičný úver bol už splatený v r 2010 !!!