function OpenW(url,index,width,height) { MM_openBrWindow(url,index,'status=no,width='+width+',height='+height+',resizable=yes,menubar=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes'); return false; }


English
Byt na prenájom od 1.10.2018 - A04 (81,38 m2)- bez zariadenia. Cena 450€ + 120€ energie. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v garáži. Cena 52€. Ceny sú uvedené vrátane DPH. Viac informácií na kovac@skyinvest.sk |
Hotel Rozsutec

Rekonštrukcia penziónu na Wellness hotel Rozsutec ***
V roku 2008 investor zahájil stavebné práce na rekonštrukcii a prístavbe wellness centra penziónu Rozsutec, ktorý sa nachádza v oblasti Malá Fatra vo Vrátnej doline vo svahu oproti zjazdovke Paseky s krásnym výhľadom na hrebeň Malej Fatry.

Projekt riešil obnovu a modernizáciu pôvodnej budovy penziónu kde je recepcia, reštaurácia, kuchyňa so zázemím a konferenčná miestnosť a lôžková časť s celkovou kapacitou 57 lôžok. V modernej wellness prístavbe o výmere 302 m2 sa nachádzajú bazén, vírivka, 4 sauny(suchá, bylinková, soľná, kombinovaná), ochladzovací bazén, sprchovacie atrakcie, Kneipov kúpeľ, ľadopád, tepidárium a príjemné relaxačné priestory. 

Rekonštrukcia bola ukončená na konci roku 2010 a hotel je otvorený a ponúka svoje služby od januára 2011. Hotel je ideálny pre rodinnú dovolenku ale aj pre firemné akcie a aj externí hostia môžu využiť wellness služby a masáže.

WEB stránka hotela: www.hotelrozsutec.sk

 


Download

Typ Súbor Popis Pridal Dátum
PenzionRozsutec01.jpgVizualizácia penziónu Rozsutecskybauinvest 2010-04-21